O nas

Kuchnia & Bar.

Jedzenie i przyjaciele.

Gastro & Bar Punkt Gdynia to nowy, ambitny projekt gastronomiczny, który jako priorytet założył stworzenie przestrzeni, w której goście przebywać będą z przyjemnością.
Punkt Gdynia który łączy w sobie założenia wysokiej jakości kuchni street- foodowej, bazującej na najlepszych produktach oraz baru, który stanowi nie tylko uzupełnienie oferty restauracyjnej a wręcz tworzy jej równoważny trzon.

Punkt Gdynia to miejsce nietuzinkowe z przepyszną kuchnią, pięknym wystrojem i mnóstwem pomysłów aby miło spędzało się u nas czas.

Naszą największą siłą i elementem, który sprawia, że jest to lokal tym bardziej wyjątkowy, jest nasz zespół, złożony z grupy indywidualności. Każdy wnosi swoje pomysły i sprawia, że nigdy u nas nie będzie nudno.

Poza stałą kartą, która od pierwszych dni istnienia lokalu skradła juz niejedno podniebienie, co tydzień proponujemy Gościom nowe dania na naszej tablicy. Od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-16:00 serwujemy lunche. W piątkowe wieczory zapraszamy na muzykę na żywo.

Jesteśmy lokalem, w którym z powodzeniem można organizować większe imprezy (ok 50 osób), szkolenia, bankiety itp.